portfolio.

Szczyl – Wielkie Miasta

Po świetnie przyjętym utworze “Fenomenalny” z gościnnym udziałem Pezeta, przyszedł czas na kolejny numer od Szczyla. “Wielkie miasta” to najnowszy oficjalny singiel w ramach współpracy rapera z Sony Music Entertainment, zapowiadający “Polską Florydę” – nadchodzący debiutancki album artysty.

 

Nieoczywisty, pełen emocji i niepokoju teledysk to dzieło utalentowanego Andrzeja Stepouois. W klipie, który w pełni został nakręcony na taśmie, fani mogą zobaczyć między innymi scenę, w której Szczyl zostaje ogolony na łyso. Za produkcję muzyczną “Wielkich Miast” odpowiada nolyrics. Singiel zapowiada debiutancki album Szczyla, zatytułowany „Polska Floryda”, który ukaże się 15 października tego roku.

 

Wielkie miasta to po AnastazjiHiphopkrycieByłaś ze mną wczoraj oraz Fenomenalnym (gość. Pezet) piąty już singiel promujący projekt pt. Polska Floryda.

Pochodzący z Gdyni artysta, pomimo swojego bardzo młodego wieku, to bardzo spostrzegawczy obserwator, który gorzko opisuje otaczającą go rzeczywistość. Twórczość artysty przesiąknięta jest swoistym luzem i vibe’m wybrzeża, które moim zdaniem cechują oryginalnością i odróżniają muzykę rapera z północy od stołecznych artystów. Twórczości młodych muzyków oczywiście.

Obok Młodego Matczaka Maty, jest to jeden z najbardziej wyczekiwanych albumów, który swoją premierę będzie miał 15 października.

 

źródło: cgm.pl

total views:

TBA

release date:

2021.

producer:

Jan SARBA x Adam "LEX" Pietras

album:

Polska Floryda (2021)

charts:

TBA

client:

Sony Music Poland

nolyrics logo

Far and away the best prize that life offers is the chance to work hard at work worth doing.

-------------------------------------------

YT. IG. FB. LINKTREE.

----------------------

nolyrics 2021 ©