portfolio.

Szczyl feat. Pezet – Fenomenalny

 

Po świetnie przyjętych singlach taki jak “Hiphopkryta” czy “Anastazja” Szczyl prezentuje kolejny utwór. „Fenomenalny”, w którym gościnnie pojawił się Pezet, zapowiada debiutancki album, zatytułowany „Polska Floryda”, który ukaże się 15 października tego roku. Na stronie www.polska-floryda.pl ruszył preorder nadchodzącej płyty.

Utwór “Fenomenalny” jest czwartym singlem, po “Anastazji” z gościnnym udziałem Tymka, “Hiphopkrycie” i “Byłaś ze mną wczoraj”, promującym nadchodzący album artysty. Za produkcję muzyczną utworu odpowiada nolyrics. Nieoczywisty teledysk pełen ukrytych znaczeń to dzieło reżysera Maćka Buchwalda.

Szczyl to dwudziestoletni reprezentant Gdyni. Pierwszą rozpoznawalność przyniósł mu utwór “Druga dekada”, który zapewnił mu udział w akcji SBM Starter. Wypuszczane podczas niej debiutanckie single “Banda” i “Toast Toast” świetnie przyjęły się wśród słuchaczy, osiągając milionowe wyświetlenia. Od czasu ich publikacji słuchacze spekulowali, gdzie wyda swój debiutancki album. Finalnie Szczyl postawił na Sony Music Entertainment Poland, fundując fanom jeden z ciekawszych transferów na rapowej scenie ostatnich lat.

 

źródło: CGM.PL

release date:

2021.

producer:

Norbert Grzegorczyk

Album:

Polska Floryda

Client:

Sony Music Entertainment Poland

nolyrics logo

Far and away the best prize that life offers is the chance to work hard at work worth doing.

-------------------------------------------

YT. IG. FB. LINKTREE.

----------------------

nolyrics 2021 ©